2142/​7521

Ida Kvetny (f. Odense 1980)

“Invidia”, L.A. 2013. Sign. med datering på bagsiden. Akryl på lærred. 200×120. Uindrammet.

Proveniens: Galleri Egelund, København.

Samtidskunst, 19. oktober 2021

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag

19.000 DKK

(Autobud) 19.000 DKK
18.500 DKK
(Autobud) 18.000 DKK
17.500 DKK
17.000 DKK