2435/156
Et par skæringer af delvist forgyldt og bemalet træ, udskåret i form af vaser med medaljon. Cirka 1800. H. 31. B. 22. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre afskalninger.
Vurdering