873/​131

Et sæt på tre svenske senempire taburetter af hvidmalet og forgyldt træ. 18. årh. slutning. (2)

Proveniens: Säbylund slot, Närke.

Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017

Vur­dering

25.000 DKK

Hammerslag