2138/​1340

Oamc

Et par sneakers af sort læder med snørebånd, sort gummisål og brunt læder indvendigt. Str. 41.

Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 22. september 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
500 DKK