2138/1340
Oamc
Et par sneakers af sort læder med snørebånd, sort gummisål og brunt læder indvendigt. Str. 41.
Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag