2439/​9083

Hermès

Bælte af sort og orange læder prydet med sølvfarvet H spænde. B. 3 cm. Justerbar L. ca. 92–105 cm. 2012.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Spænde fremstår med nogle ridser. Der er skudt et ekstra hul i bæltestrop, som gør at man ikke kan læse størrelsen (antageligt str. 90). Alle mål er cirkamål.

I Lyngby
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

929697 1.400 DKK
982985 1.350 DKK
929697 1.300 DKK
982985 1.250 DKK
1005554 1.200 DKK
982985 1.150 DKK
1058707 1.100 DKK
1035512 1.050 DKK
1162667 1.000 DKK