Jose Antonio Davila (f. 1935)
Uden titel. Sign. monogram 2001, 116/200. Litografi i farver. Bladstørrelse 70×90. Uindrammet.
Mindre fugtskjolder langs nederste kant. Mindre folder og mærker.