2142/249
Japansk tidlig 20. årh. keisu bronze tempel gong-gong, stand af træ. H. inkl. stand 40 cm Diam. 20 cm.
Aldersrelaterede spor og mærker, stand med nogen slitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag