Asger Dybvad Larsen (f. 1990)
Uden titel, 2016. Sign. og dateret på bagsiden. Mixed media på sammensyet stof. 140×135.
Udstillet: Code Art Fair, København, 2016. Erhvervet her af nuværende ejer. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Seller informs: original kunstværk.. fineste stand
Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021