2131/306
Samling frakkeskjolde af sølv. 19.-20. årh. Vægt ca. 130 g. L. 4,8–7,8. (22)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre buler, ridser og mærker. Graverede.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud