2023/47
Victoriansk tilt top table, profileret plade af papmaché indlagt med perlemor på stand af bemalet træ. England, 19. årh.s slutning. H. 72. B. 74. D. 58.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag