2438/44
Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, prydet med rocailler og kæmninger. 18. årh. H. 96.
Mindre afsklaninger. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag