1908/58
Georg Emil Libert (f. København 1820, d. sst. 1908)
“Bornholmsk Kystparti, i Baggrunden Christiansø”. Sign. G. Emil Libert 87. Olie på lærred. 26,5×41.
Behov for rensning. Minimale afskalninger.
Ældre malerier og møbler, 18. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
29 bud