2138/​612

Jes Brinch (f. København 1966)

Uden titel, 1992. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 75×75 cm.

Enkelte mindre misfarvninger. Enkelte mærker.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK