2138/612
Jes Brinch (f. København 1966)
Uden titel, 1992. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 75×75 cm.
Enkelte mindre misfarvninger. Enkelte mærker.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag