2439/​9046

Celine

“Phantom Luggage” taske af mørkerødt læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig lynlås lomme, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkerødt ruskindsfor. H. 26 x B. 29–50 x D. 25 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle få ridser og mærker på læder. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 25. september 2024

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag