2434/50
Signeret Keshan silketæppe, medaljondesign på lys bund. Iran. 20. årh. 254×155.
Slidte frynser.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. august 2024
Vurdering
Hammerslag
Slidte frynser.