2418/107
Nordtysk rokokospejl i ramme af forgyldt træ, rammen udskåret med gennembrudte rocailler, kæmninger, blomster og bladværk. 18. årh.s midte. H. 97. B. 55.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag