12008/11
Dansk design
Væglampe af kobber og messing monteret med original stofledning. Skærm diam. 10.
Alders- og brugsslitage, herunder mærker og ridser. Stofledning delvis flosset.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag