2022/776
Dansk møbeldesign
Et par sengeborde af teak, hver med to skuffer. 1960'erne. H. 62. L. 66. B. 35,5. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud