2004/​307

Russisk themaskine af messing med greb af mørkt træ. Stemplet. Ca. 1900. H. 54.

Afslag på den ene træknop. Mindre buler, ridser og mærker. Skorsten medfølger ikke.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

270 DKK

270 DKK
260 DKK
250 DKK