2434/​107

Fransk Louis XVI spejl i ramme af forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 69. B. 39.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere forgyldning.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

12 bud

856082 4.600 DKK
1155516 4.400 DKK
856082 (Autobud) 4.200 DKK
1155516 4.000 DKK
856082 (Autobud) 3.800 DKK
1155516 3.600 DKK
856082 3.400 DKK
808896 (Autobud) 3.200 DKK
856082 3.000 DKK
808896 (Autobud) 2.900 DKK
856082 2.800 DKK
808896 2.000 DKK

Levering i USA fra 1.460 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK