2439/9000
“Classic Double Flap” taske af sort quiltet Caviar læder med gyldne beslag, CC drejelås, dobbelt kædehank, en udvendig baglomme, et rum med fire indvendige lommer og sort læderfor. H. 15 x B. 23 x D. 6 cm. 2003–2004.
Større dustbag fra Vestaire Collective medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Mindre slitage på hjørner. Nogle ridser på CC drejelås. Nogle ridser på læderfor indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Vurdering