926/700
Lauritz Howe (f. 1869, d. 1945)
Parti fra Københavns Havn med talrige personer og både. Sign. monogram, 09. Olie på lærred, monteret på pap. 23,5×34.
Behov for let overfladerensning.
Malerier, 24. juni 2009
Vurdering
Hammerslag
10 bud