Pierre Wemaëre (f. Comines 1913, d. Versailles 2010)
Fem kompositioner. Sign. Litografi. Lysmål 47×64, 42×59, 43×60, 47×64 og 47×64. (5)
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Enkelte fugtpletter.