2438/​806

Frode Holm

Vægmonteret entrémøbel og kvadratisk spejl af mahogni. Entrémøbel med to skuffer og top med opklappeligt låg, hvorunder rum. Udgået og mærket hos Illums Bolighus. Entrémøbel: H. 17. B. 110. D. 29. Spejl: H./B. 75. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Finérafslag bagpå.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?