Foto endnu ikke klar
893/736
Thorbjørn Lausten (f. Sørumsand, Norway 1945)
Uden titel, 1986. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 142×142.
Proveniens: Stalke Galleri, Kirke Sonnerup.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020
Vurdering
Hammerslag