2434/2066
TAG Heuer
“Aquaracer” af stål. Serie nr. WAF1414. Quartz. TAG Heuer lænke af stål omkreds ca. 19 cm. Ø 27 mm. 2006.
Købsbevis, kvittering samt to ekstra led medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri.
Armbåndsure, 21. august 2024
Vurdering
Hammerslag