2434/​2066

TAG Heuer

“Aquaracer” af stål. Serie nr. WAF1414. Quartz. TAG Heuer lænke af stål omkreds ca. 19 cm. Ø 27 mm. 2006.

Købsbevis, kvittering samt to ekstra led medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?