2148/1389
“Zippy Coin Purse” pung af brunt Damier Ebene kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, et lynlås rum med lommer, fire kortpladser og brunt læderfor. H. 8 x B. 11 x D. 2 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Lidt ridser. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 1. december 2021
Vurdering
Hammerslag