2116/87
Et par Louis XVI form casoletter af alabast og forgyldt bronze, støbte med ringhanke og festoner, baser prydede med perlestaf. 19. årh. H. 24 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud