12013/​168

Mogens Ege (f. København 1892, d. 1946)

Klippekyst ved Allinge 1917. Sign. Mogens Ege. Olie på lærred. 66×50.

Intet at bemærke. Rammen med afskalninger.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag