12043/47
Dansk design
Serveringsbord med stel af teak og egetræ, plade i laminat. Ca. 1970. H. 80. L. 80. B. 40.
Brugsslitage, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag