12043/​47

Dansk design

Serveringsbord med stel af teak og egetræ, plade i laminat. Ca. 1970. H. 80. L. 80. B. 40.

Sælger oplyser

Brugsslitage, ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag