2248/990
Fog & Mørup
Standerlampe af messing. Justérbar skærm af hvidlakeret metal. Afbryder på top af skærm. Udført hos Fog & Mørup. H. 128.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Afslag på fatning. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 29. november 2022
Vurdering
Hammerslag
30 bud