2141/788
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Skærm med mindre skævhed. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 12. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud