2043/307
Stor Græsk ikon med fremstilling af Skt. Nicolaus der velsigner. Tempera på træpanel. 19. årh. 63×40.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
32 bud