2138/122
Biedermeier sofa af mahogni, udskåret med bladværk, svungne sider og ryg. 19. årh. L. 200.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Ridser og mærker. Finérskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud