12147/​168

Svend Krahn (f. Holeby 1913, d. 1976)

Veddinge Bakker. Sign. Krahn. Olie på lærred. 55×74. Rammemål 62×81.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK