12147/168
Svend Krahn (f. Holeby 1913, d. 1976)
Veddinge Bakker. Sign. Krahn. Olie på lærred. 55×74. Rammemål 62×81.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag