2103/​395

Svensk bænk af hvidmalet træ. Gustaviansk form, 20. årh. H. 43. B. 130. D. 38.

Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

5.500 DKK

5.500 DKK