2049/7583
Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)
Uden titel. Sign. Jorn 56, E.A, formentlig signeret af trykkeren. Litografi i farver. Trykt og udgivet af Permild & Rosengreen, København. Lysmål 67×50.
Litteratur: Van de Loo nr. 192. (Variant)
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand. Undersøgt i ramme.
CoBrA, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud