2044/1360
Beige jakke af silke med krave, knapper foran, to lommer, åben slids bagpå og monogram printet for. Str. 38. Længde 92 cm, brystmål 98 cm, ærmelængde 56 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Fremstår med pletter. Behov for rensning. En knap mangler. Alle mål er cirkamål.
Smykker, 28. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag