2424/1163
Armbånd af 17 kt. guld. Vægt ca. 39,5 g. B. 14 mm. L. 21,5 cm.
Æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. En sikkerhedshaspe mangler. Er lidt løs i låsen.
Smykker og Fashion, 12. juni 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud