12203/135
Bamse Kragh-Jacobsen (f. København 1913, d. sst. 1992)
Konkret komposition. Sign. Kragh-Jacobsen 66. Litografi i farver. 51×73. Uindrammet.
Fugtskade nederste højre hjørne
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag