2435/957
Dansk møbeldesign
Overpolstret sofa med medeben af bejdset bøg, betrukket med tofarvet uld. 1940'erne. L. 190.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Slidt betræk.
Fra
i
Vurdering