2032/603
Martin Bigum (f. København 1966)
“Ridical Myth (judd)”. Sign. Martin Biugm 94, 48/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 77×56. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
29 bud