2426/​2034

Longines

Jamboree af stål. mekanisk værk med manuel optræk. Original rem af sort læder. Ø 34 mm.

New old stock. Nyligt renset.

Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Enkelte ridser på bagkasse. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.850 DKK

18 bud

1067131 (Autobud) 1.850 DKK
1070517 1.800 DKK
1067131 (Autobud) 1.750 DKK
1070517 1.700 DKK
1067131 (Autobud) 1.650 DKK
1070517 1.600 DKK
1067131 (Autobud) 1.550 DKK
1070517 1.500 DKK
1067131 (Autobud) 1.450 DKK
1070517 1.400 DKK
1067131 (Autobud) 1.350 DKK
1070517 1.300 DKK
1067131 (Autobud) 1.250 DKK
1070517 1.200 DKK
1067131 1.150 DKK
1070517 1.100 DKK
1157121 1.050 DKK
1070517 1.000 DKK