2426/2034
Jamboree af stål. mekanisk værk med manuel optræk. Original rem af sort læder. Ø 34 mm.
New old stock. Nyligt renset.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Enkelte ridser på bagkasse. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
1067131 (Autobud) | ||
1070517 | ||
1067131 (Autobud) | ||
1070517 | ||
1067131 (Autobud) | ||
1070517 | ||
1067131 (Autobud) | ||
1070517 | ||
1067131 (Autobud) | ||
1070517 | ||
1067131 (Autobud) | ||
1070517 | ||
1067131 (Autobud) | ||
1070517 | ||
1067131 | ||
1070517 | ||
1157121 | ||
1070517 |