12118/254
Sophie Petrine Pedersen (f. Frederiksberg 1885, d. sst. 1950)
Kig mod vandet. Sign. SP. Olie på lærred. Lysmål 50×65. Rammemål 60×75.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag