1710/1600
Lille russisk ikon forestillende Saint Antibi. Tempera på træ. Ca. 1800. 10,4×8,3.
Mindre krakeleringer. Ridser og mærker.
Varia, 9. marts 2017
Vurdering
Hammerslag