1439/1736
Et par franske senempire prydvaser af porcelæn dekorerede i fraver og guld med brogede blomster og hyrdesceneri i kartouche. 19. årh. H. 24 cm. (2)
slitage i guldet
Varia, 25. september 2014
Vurdering
Hammerslag
16 bud