2115/801
Cirkulært spisebord af massiv fyr med udtræk og to tillægsplader. Udført hos Hirtshals Savværk. H. 71. Diam. 130. Fuld længde. 250. (3)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|